Medvíďata

Ahoj, zdraví vás Medvíďata! Naší družinkou prošla většina dětí, které do Ginkga přijdou – rádi mezi sebe totiž vezmeme žáky 2. a 3. třídy, kluky i holky. Ti se pak ve čtvrté třídě posouvají do „velkého oddílu“ a mohou tak navštěvovat Veverky či Chobotnice (holky), případně Pavouky či Kamzíky (kluci). Ale nebojte, na většině akcí a hlavně výprav se stejně vídáme všichni pohromadě.

Kdy?

Schůzky máme každý čtvrtek od 16:30 do 18:00. Sraz je vždy před ZŠ Nad Vodovodem, pokud je třeba vyzvednout medvídě ze školní družiny, lze tento požadavek individuálně řešit s vedoucí. (Termíny všech schůzek a informace o dalších oddílových akcích naleznete vždy v Plánu akcí.)

Kde?

Schůzky probíhají buď v oddílové klubovně na adrese Nad Úžlabinou 18. (pokud je nám zima), a nebo si hrajeme venku, například v Malešickém parku.

Co?

Na každou schůzku si každé medvídě nosí takzvané „věci na akci“ – to jsou zápisník s psacími potřebami, tenisák, uzlovačka, KPZ (krabička poslední záchrany) a šátek. Další medvíděcí nezbytností je kartička tzv. UMI, kterou si spolu vyrobíme na schůzkách, na vás je pouze nosit ji při sobě na oddílové akce a neztratit!

Pokud máte nějaké nejasnosti týkající se průběhu medvíděcích schůzek, neváhejte se obrátit na vedoucí družiny – nestihnete-li osobně po schůzce, tak nejlépe mailem.

Brum!

Val (Valérie Štylerová), 607 794 511 / valeriestyl (at) gma­il.com

Anča (Anna Vrbatová), 725 342 348 / anca.vrbatova (at) gmail.com