Veverky

Ahoj! 

Jsme Veverky. Jedna ze dvou dívčích družin v oddíle Mladých ochránců přírody Ginkgo. Naši družinu tvoří část dívek z „velkého“ oddílu. 

Kdy? 

Schůzky máme každé druhé úterý od 17:00 do 19:00 hodin. Scházíme se před klubovnou. Dále se Veverky účastní oddílových schůzek (akce pro všechny děti z „velkého“ oddílu), které se konají každou druhou středu od 16:30 do 18:30 hodin. Sraz je taky před klubovnou. Tudíž jeden týden je oddílovka a další týden družinovka. Termíny všech schůzek a informace o dalších oddílových akcích naleznete vždy v Plánu akcí

Kde? 

Schůzky probíhají buď v oddílové klubovně na adrese Nad Úžlabinou 18 (pokud je zima/tma) nebo hrajeme hry venku, například v Malešickém parku. 

Co? 

Na každou schůzku si Veverky nosí „věci na akci“ – to jsou zápisník s psacími potřebami, tenisák, uzlovačka, KPZ (krabička poslední záchrany, obsah je k dispozici na stránkách zde) a šátek. Další Veverčí nezbytností je kartička tzv. NOMI, kterou si spolu vyrobíme na nějaké ze schůzek. Na schůzkách vlastně podnikáme všechno možné od her v terénu a běhání po parku po deskovky v klubovně, tvoření a objevování neznámého o přírodě a jiném. 

Pokud máte nějaké nejasnosti týkající se průběhu veverčích schůzek, neváhejte se na nás obrátit – nestihnete-li osobně po schůzce, tak nejlépe mailem. 

Anežka (Anežka Hornová) – anulehorn (at) gmail.com – 723 952 397 

Viki (Viktorie Melcherová) – viktorie.melcherova (at) gmail.com – 777 951 060